Regulamin

Sprzedaż dla przedsiębiorstw i osób prowadzących działalność gospodarczą oraz dla osób fizycznych nie prowadzącxych działalności gospodarczej.

 WARUNKI ZAWIERANIA UMOWY SPRZEDAŻY

Właścicielem sklepu internetowego, jest firma:
              FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
"D&D" DOROTA PAŚ
              ul. Przemysłowa 8, 27-600 Sandomierz
              tel. 15 644 55 20
              www.ddsandomierz.pl
              adres e-mail:
didsandomierz@gmail.com

W sklepie internetowym zakupów dokonuje się poprzez połączenie internetowe.

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od następnego dnia pracy.

Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić nie będą brane pod uwagę.

Termin realizacji zamówienia dłuższy niż 72 godz., będzie uzgadniany bezpośrednio z Klientem, podczas potwierdzania zamówienia. Zależy on od potrzeb Klienta i asortymentu oraz stanu w magazynie firmy FHU "D&D" DOROTA PAŚ. Zazwyczaj zamówienia są realizowane w ciągu 24-72 godzin.

Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

Przesyłki dostarczane będą przez firmę spedycyjną. Koszty przesyłki określone są ryczałtowo i są fakturowane.

Każdorazowo wystawiany jest paragon, bądź też na życzenie Klienta Faktura VAT. Kupujący wyraża zgodę na wystawianie faktur VAT bez podpisu nabywcy.

Warunki płatności :
- przy odbiorze towaru - pobranie kurierskie.
- przedpłata na konto firmy - FHU "D&D" DOROTA PAŚ wystawiana jest faktura proforma.
- dla stałych Klientów związanych umową z naszą firmą kredyt handlowy 14, 21 lub 30 dni, plus dodatkowe rabaty.

Firma FHU "D&D" DOROTA PAŚ zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r "o ochronie danych osobowych".

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy kontaktować się pod numerem telefonu 15 644 55 20.

Oferta ważna tylko na terenie Polski.

Powyższe postanowienia pozostają w mocy o ile brak innych ustaleń między kupującym a firmą FHU "D&D" DOROTA PAŚ.

Zastrzegamy sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży jak i zmianę cen.

Zdjęcia produktów mogą różnić się od produktów sprzedawanych przy zachowaniu odpowiednich parametrów technicznych.

 

GWARANCJA, ZWROT TOWARU, REKLAMACJA

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Produkty posiadają gwarancję producenta. Zazwyczaj okres gwarancji wynosi 2 lata (24 miesiące), a wszelkie ewentualne odstępstwa od tej reguły są wyraźnie zaznaczone w opisie produktu.

Towar oferowany w sklepie internetowym możecie Państwo zwrócić, zgłaszając chęć odstąpienia od umowy, wysyłając oświadczenie w formie pisemnej w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie wręczonego przez sklep oświadczenia lub załączenie go do paczki ze zwracanym towarem.

Do zwracanego towaru prosimy dołączyć dowód sprzedaży oraz ewentualnie numer konta bankowego w przypadku, gdy chcą państwo zwrotu pieniędzy, a nie wymiany towaru.

W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To co strony świadczyły ulega zwrotowi. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zwrot następuje za pisemnym potwierdzeniem odbioru towaru przez sprzedawcę.

W przypadku niezgodności towaru z umową, reklamowany towar, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy  niezwłocznie odesłać na koszt sklepu na adres ul. Przemysłowa 8,  27-600 Sandomierz.

W przypadku reklamacji należy zaznaczyć, czego dotyczy reklamacja (dokładny opis).

Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, będącego konsumentem, uważa się, że uznał je za uzasadnione.

W przypadku uznania reklamacji, Kupujący ma prawo do wymiany towaru na nowy lub zwrot pieniędzy.

Zwrot pieniędzy następuje przelewem na wskazany rachunek bankowy lub w innej formie wskazanej przez Klienta w ciągu 7 dni po otrzymaniu przez nas towaru.